Gabon 2017, Afrikai Nemzetek kupája / CAN /

imagem-da-taca-de-confederacao-africana

Az Afrikai Nemzetek Kupája (CAN), 2017 január 14, szombaton kezdödött, az első mérkőzés Gabon (fogadó ország), valamint Bissau-Guinea között.

Az utóbbi, most van először az Afrikai Kupa bajnokság végső fázisban a utolsó16 csapatban. / CAN játékában/. Az esemény zajlik január 14-től, és február 5. ig. Gabonban ( Közép-Afrikai ország), összefogva 16 ország versenyzik ott.

Nézze meg a teljes naptári menetrendszerű játékok és órák

GRUPO A
JOGOS DIA HORA LOCAL
Gabão vs Guiné-Bissau Sábado, 14 Jan. 16 Horas Libreville
Burkina Faso vs Camaroes Sábado, 14 Jan. 19 Horas Libreville
GRUPO B
Algeria vs Zimbabué Domingo, 15 Jan. 16 Horas Franceville
Tunísia vs Senegal Domingo, 15 Jan. 19 Horas Franceville
GRUPO C
Costa de Marfim vs Togo Segunda, 16 Jan. 16 Horas Oyem
RD Congo vs Marrocos Segunda, 16 Jan. 19 Horas Oyem
GRUPO D
Gana vs Uganda Terça, 17 Jan. 16 Horas Port-Gentil
Mali vs Egipto Terça, 17 Jan. 19 Horas Port-Gentil
Segunda Fase: GRUPO A
Gabão vs Burkina Faso Quarta, 18 Jan. 16 Horas Libreville
Camaroes vs Guiné-Bissau Quarta, 18 Jan. 19 Horas Libreville
GRUPO B
Algeria vs Tunísia Quinta, 19 Jan. 16 Horas Franceville
Senegal vs Zimbabué Quinta, 19 Jan. 19 Horas Franceville
GRUPO C
Costa de Marfim vs RD Congo Sexta, 20 Jan. 16 Horas Oyem
Marrocos vs Togo Sexta, 20 Jan. 19 Horas Oyem
GRUPO D
Gana vs Mali Sábado, 21 Jan. 16 Horas Port-Gentil
Egipto vs Uganda Sábado, 21 Jan. 19 Horas Port-Gentil
Terceira Fase: GRUPO A
Camaroes vs Gabão Domingo, 22 Jan. 19 Horas Libreville
Guiné-Bissau vs Burkina Faso Domingo, 22 Jan. 19 Horas Franceville
GRUPO B
Senegal vs Algeria Segunda, 23 Jan. 19 Horas Franceville
Zimbabué vs Tunísia Segunda, 23 Jan. 19 Horas Libreville
GRUPO C
Marrocos vs Costa de Marfim Terça, 24 Jan. 19 Horas Oyem
Togo vs RD Congo Terça, 24 Jan. 19 Horas Port-Gentil
GRUPO D
Egipto vs Gana Quarta, 25 Jan. 19 Horas Port-Gentil
Uganda vs Mali Quarta, 25 Jan. 19 Horas Oyem
QUARTO FINAIS
1° do Grupo A – 2° do Grupo B Sábado, 28 Jan. 16 Horas Libreville
1° do Grupo B – 2° do Grupo A Sábado, 28 Jan. 19 Horas Franceville
1° do Grupo C – 2° do Grupo D Domingo, 29 Jan. 16 Horas Oyem